Kronikë

Përplasen dy makina në Lezhë, raportohet për të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:44 - 22/11/22 |
Opi Nion

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një aksident në Lezhë. Mësohet se dy automjete janë përlasur me njëra-tjetrën në pranë kryqëzimit të Rrilës.

Për shkak të përplasjes së fortë, dyshohet se kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas