Aktualitet

Përfundon takimi i Ilir Metës me Sali Berishën në selinë bluBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:15 - 23/11/22 |
Opi Nion

Ka përfunduar takimi mes kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe kreut të PD, Sali Berisha.

Takimi ka zgjatur rreth 45 minuta, teksa në dalje, kreu i PL nuk është prononcuar, por ka falënderuar mediat.

Sipas informacioneve, ky takim vjen në kuadër të aksionit opozitar dhe protestës së opozitës që pritet të mbahet më datë 6 Dhjetor, ditën kur do të organizohet samiti BE për Ballkanin Perëndimor në Tiranë.

Pas