InstaBIZ

Pasi u fotografuan në skena intime, Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter ndahen


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:20 - 22/09/19 |
el ida

Një muaj më parë këngëtarja dhe aktorja, Miley Cyrus dhe modelja Kaitlynn Carter rrëmbyen të gjithë vëmendjen e mediave. Kjo ndodhi sepse pak para se Miley të deklaronte ndarjen nga bashkëshorti, Liam Hemsworth, ajo u fotografua në skena intime me Kaitlynn.

Por duket se gjërat nuk shkuan mirë për dyshen pasi një burim për “People” tregoi se pavarësisht se lidhja e tyre shkaktoi një divorc, vajzat janë ndarë. Burimi shton se ato vazhdojnë të jenë mikesha, por nuk janë më në një romancë.

Këtë lajm e kanë konfirmuar edhe burime të “Us Weekly”, të cilët thonë se mbrëmjen e 21 shtatorit Miley ka shkuar në Las Vegas bashkë me nënën dhe motrën e saj të madhe për të reflektuar mbi gjithçka ka ndodhur së fundmi./Opinion.al

Pas