Aktualitet

Parashikimi i motit, 29 prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:06 - 29/04/21 |
Opi Nion

Vendi ynë gjatë orëve të para të ditës do të ketë një mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të theksuara vranësirat do të jenë në shtrirjen lindore. Por orët e mesditës dhe pasdites i bëjnë më të dukshme vranësirat në territorin shqiptar.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 27°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar dallgëzim mbi 3 ballë./Opinion.al

Pas