Aktualitet

OSHEE: Nesër do të stakohet energjia për 6 orë në këto zona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:13 - 07/07/21 |
Opi Nion

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton të gjithë abonentët në Tiranë se, për shkak të rikonstruksionit të kabinave ditën e nesërme, 8 korrik do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona në kryeqytet.

“Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër 8 korrik gjatë intervalit kohor 10:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:
Pjesërisht rruga “Eshref Frashëri” në zonën e “Don Boskos”, rruga “Riza Cuka” në Laprakë, rruga “Besëlidhja” dhe Reparti 5009 në Bathore”, njofton OSHEE./Opinion.al

 

Pas