Te Fundit

“Opinion” zbret sot në “Elbasan-Arena”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 07/09/15 |
root

Ndeshja Shqipëri- Portugali nuk mund të mos të ishte në vëmendje të “Opinion”. Përpos kronikave interesante të përgatitura nga gazetarët tanë rreth rrugëtimit të skuadrës shqiptare të futbollit , moderatori Blendi Fevziu do të përcjellë tek ju edhe emocionet e post ndeshjes. Shumë të ftuar do të komentojnë live me gazetarin Fevziu nga Elbasani, gjithçka do të ndodhë pas përfundimit të takimit Shqipëri-Portugali. Ndeshja Shqipëri-Portugali, nis sonte në orën 20:45 dhe të gjithë tifozët Kuq e Zi, janë gjithë sy e veshë nga Elbasan- Arena.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Ore mire qe Fevzo ka hall se si dhjeu sot Rama,ose cfare hengren Rama-Meta,por edhe moderatori(qe ska asnje kuptim)i futboolir u be ky palaco.Po ku ka para dhe publicitet ,Fevzo shkon me vrap por nuk shkon tek te djegurit ne spital ose ne nafte etj Kodosh i pushtetit ngeli gjithe jeten.Me siguri edhe ketu do fusi qofte se si Fevzo pa qime mendon ose po mendon ose futja pordhes.

Pas