InstaBIZ

Ajola Xoxa bëhet nostalgjike, kujton momentet e dasmësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:42 - 07/09/15 |
root

Një vit më parë në 6 shtator, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj u lidh në martesë me juristen, Ajola Xoxa. Ajola është bërë shumë nostalgjike dhe ka postuar në llogarinë e saj në Instagram dy fotografi nga ajo ditë e veçantë e jetës së saj. Në njërën shfaqet e vetme ku fustani i bardhë bie më shumë në sy, ndërsa në foton tjetër na tregon një përqafim, që ka ndodhur mes tyre. Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa i thanë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni që u zhvillua në Kalanë e Gjirokastrës. Ndërsa ceremonia tjetër u zhvillua në Kalanë e Prezës në Tiranë.

190237190238

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas