InstaBIZ

Tuna bën pushime me familjenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:19 - 07/09/15 |
root

Kur të gjithë po flasin për një ndarje të mundshme mes saj dhe reperit Cozman, Altuna Sejdi poston foto me nënën e saj. Në rrjetet sociale Tuna ka postuar një fotografi, ku shfaqet krah nënës së saj dhe ku i thotë se e do shumë. Nënë e bijë duken shumë bukur dhe të relaksuara, sepse gjatë pushimeve të gjithë janë më të freskët e të qetë. Nga ana tjetër Cozman në Instagramin e tij, vazhdon të postoj shprehje të një djali me zemër të lënduar. Mesa duket ai po e vuan më shumë ndarjen se Tuna…

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas