Emisionet

Opinion/ Vizita e Eskobar dhe Kuvendi i 11 Dhjetorit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:14 - 10/12/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten (9  dhjetor) në emisionin “Opinion”, mbi temën “Vizita e Eskobar dhe kuvendi i 11 Dhjetorit”.

“Opinion” është fokusuar në zhvillimet e brendshme në PD dhe dy kuvendet e thirrura atë të ish-kryeministrit  Berisha në datën 11 Dhjetor dhe ai i linjës zyrtare të PD i thirrur nga Basha më 18 Dhjetor.

Ndërkohë 2 ditë para Kuvendit të Berishës ka mbërritur në nje vizitë zyrtare në Tirane i derguari i Posaçëm i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar vizita e të cilit është komentuar si një mbështetje ndaj Bashës dhe si një mesazh për palën tjeter.

A do ketë kuorm në Kuvendin e 11 Dhjetorit dhe çfarë do ndodhë më pas.  Këto pikpyetje janë diskutuar me të ftuar në studio:

Baton Haxhiu,

Jonila Godole,

Artur Zheji,

Armand Shkullaku,

Dashamir Shehi,

Artan Hoxha

Në lidhje direkte: Sali Berisha.

Ndërkohë në pjesën e tretë të “Opinion”,  “Historitë e së enjtes” është transmetuar një material për turizmin mjekësor në Shqipëri.

Për më tepër ndiqni emisionin:

Pas