Emisionet

“Opinion”/ Vendet më të mira dhe problematike për të pushuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:08 - 22/09/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” mbi temën “Vendet më të mira dhe problematike për të pushuar”.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi për të folur për këtë temë kanë qenë:

  1. Emin Barçi
  2.  Blerina Gjylameti
  3.  Auron Tare
  4. Dhurata Thanasi
  5.  Eva Kushova
  6.  Gjergj Buxhuku
  7.  Edlira Gjoni
  8.  Ardi Asllani

Në lidhje te drejtperdrejte: Joli Agolli, Adi Qaili, Egzona Berisha

Në pjesën e fundit të emisionit është diskutuar mbi kufirin Kosovë Serbi dhe reciprociteti i targave të vendosura nga Kryeministri Albin Kurti.

Në lidhje direkte ka qenë Valon Rashiti./Opinion.al

Pas