Emisionet

“Opinion”/ Si u bë Merkel gruaja më e fortë e globit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 15/09/21 |
Opi Nion

Është diskutuar më 14 shtator në emisionin “Opinion” mbi temën se si “Si u bë Merkel gruaja më e fortë e globit“.

Të ftuar në studion e gazetarit blendi Fevzi kanë qenë: Jonila Godole, Preç Zogaj, Ralf Gjoni, Fatjona Mejdini, Arlinda Dudaj

Në pjesën e dytë është transmetuar një intervistë me ambasadorin shqiptar në Berlin Artur Kuko. Në pjesë e tretë është transmetuar një tjetër intervistë me drejtoreshën e Teatrit të Operas dhe Baletit Zana Çela./Opinion.al

Pas