Emisionet

Opinion/ Seriali Berisha-Basha, episodi vare dhe gaz lotsjellës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:56 - 11/01/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën (10 Janar) në emisionin “Opinion”, mbi temën “Seriali Berisha-Basha, episodi vare dhe gaz lotsjellës”.

Emisioni “Opinion” është fokusuar te protesta e 8 Janarit, e thirrur nga ish-kryeministri, Sali Berisha, incidentet e ndodhura në rreth dy orë, që çuan në ndërhyrjen e policisë, e cila mori nën kontroll godinën e PD.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

Belind Këlliçi

Klevis Balliu

Mark Marku

Flamur Hoxha

Artan Hoxha

Në lidhje direkte:

Glidona Daci

Roland Bejko

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është  transmetuar një material mbi kronologjinë e protestës nga hyrja e Bashës ne selinë e PD deri në mbylljen e protestës së thirrur nga ish-kryeministri Berisha.

Pas