Emisionet

Opinion/ Prapaskena e kthimit nga Siria


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:59 - 28/10/20 |
Opi Nion

Shteti shqiptar ka nisur zyrtarisht operacionin e riatdhesimit të familjeve të luftëtarëve shqiptarë në Siri, me kthimin e 4 fëmijëve dhe një gruaje.

Ka qenë kjo tema e diskutimit në emisionin “Opinion” të datës 27 tetor, ku kanë qenë të ftuar:

Gledis Nano- Drejtor i antiterrorit

Iris Luarasi- Pedagode

Artan Hoxha- gazetar

Julian Kasapi- gazetar

Fatjona Mejdini- gazetare

Ne lidhje direkte me skype: Bedri Elezi- Drejtor I Institutit te marredhenieve nderkombetare ne Kosove

Ne lidhje direkte me skype: Arianit Shehu- Ekspert i Lindjes së Mesme

Në interviste me skype e Mark Gorayeb – Konsull ne Liban. Keshilltar jo rezident i KM per lindjen e mesme dhe Afrikën.

 

Pas