Emisionet

“Opinion”/ Parlamenti e shkarkon, ç’do të ndodhë me Metën!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 10/06/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të mërkurën në emisionin “Opinion” mbi temën “Parlamenti e shkarkon, ç’do të ndodhë me Metën!”.

Të ftuar në studion e gazetarit Blendi Fevzi kanë qenë:

  1. Artur Zheji
  2.  Fitim Zekthi
  3.  Plarent Ndreca
  4.  Julian Zyla

Ndërkohë në lidhje direkte kanë qenë:

  1.  Mark Marku
  2.  Alket Hyseni nga PS
  3.  Keida Kostreci nga VOA

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një homazh për aktorin dhe regjisorin e njohur Pirro Mane dhe disa imazhe nga varrimit të tij në New York të SHBA./Opinion.al

Pas