Kronikë

Grabiti “Toyota” dhe e shiti për skrap, pranga të riut në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:16 - 10/06/21 |
Opi Nion

Një 23-vjeçar është vënë në pranga në Tiranë pasi ka vjedhur një automjet “Toyota” dhe më pas e ka shitur për skrap. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në kryeqytet, në Astir.

“J. N., 23 vjeç, pasi gjatë natës në Astir, ka vjedhur mjetin tip “Toyota” dhe më pas e ka shitur për skrap”, njofton policia.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme./Opinion.al

Pas