Emisionet

Opinion/ Grabitja në Rinas, detaje të reja


               Publikuar në : 14:14 - 11/04/19 |
el ida

Mbrëmjen e 10 marsit, në programin “Opininon” u diskutua lidhur me detajet e reja të grabitjes së milionave eurove në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza”.

Të ftuar për të diskutuar mbi detajet e reja të ngjarjes, dhe me sigurinë e brendshme të aeroportit ishin Poli Hoxha, Arsen Rusta, Klodiana Lala, Shemsi Prenci dhe Feliks Baci.

Në pjesën e fundit të programit u shfaq një kronikë lidhur me vizitën dhe mesazhet që Palmer dha në Shqipëri.

Për më shumë ndiqni emisionin e plotë në videot e mëposhtme:

Pas