InstaBIZ

Rihanna në plazhe ekzotike, publikohen pamjet e para të filmit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:08 - 11/04/19 |
el ida

Janë publikuar fotografitë dhe videot e para të produksionit kinematografik më të ri të këngëtares, Rihanna. Në filmin e titulluar “Guava Island”, Rihanna luan bashkë me aktorin dhe këngëtarin Donald Glover, i njohur ndryshe si Childish Gambino. Klipi i publikuar shfaq bukuroshen e lindur në Barbados, 31 vjeç, dhe aktorin 35-vjeçar, në një ishull ekzotik.

“Guava Island” zgjat një orë dhe do të shfaqet të shtunën, më 13 prill në Festivalin e Muzikës dhe Arteve në Coachella, ku Glover do të performojë gjatë fundjavës.

Skenari është shkruar nga vëllai i tij, Stephen, dhe është filmuar në Havana./Opinion.al

 

Pas