Emisionet

“Opinion”/ Lulzim Basha!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:03 - 02/04/21 |
Opi Nion

Të enjten në emsionin “Opinion” ka qenë i ftuar kryedemokrati Lulzim Basha. (1 Prill 2021)

Basha përballë gazetarëve ka folur për zgjedhjet elektorale të 25 prillit, kandidatët për deputet, marrëdhënia me aleatët dhe raporti me kundërshtarët.

Të ftuar në studio sëbashku me Blendi Fevziun kanë qenë gazetarët:

  1. Gerta Zaimi
  2. Mentor Kikia
  3. Blendi Salaj
  4. Andi Tela

Në pjesën e tretët të emsionit, në “Historitë e së enjtes” ka qenë kandidati për deputet i qarkut të Shkodrës nga rradhët e Partisë Demokratike Helidon Bushati, teksa është shoqëruar gjatë një dite të fushatës së tij elektorale./Opinion.al

Pas