InstaBIZ

Nuk e mohon më, Luana pranon vështirësitë e dashurisë me Krenarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:31 - 22/10/18 |
el ida

Lidhja e dashurisë mes Luana Vjollcës dhe Krenar Cocaj është padiskutim një prej më të komentuarave të showbizz-it shqiptar.

Edhe pse as Luana dhe as Krenari nuk e kanë pranuar kurrë publikisht lidhjen e tyre, gjithmonë arrijnë të marrin vëmendje. Qoftë dhe me detajet më të vogla që zbulohen rreth tyre.

Në “Shiko kush luan” Luana padashje zbuloi se po mban një lidhje në distancë, pasi Krenari jeton në Kosovë.

Duke pyetur Robert Berishën për largësinë me Norën, pasi prej një muaji ai po qëndron në Tiranë prej angazhimit në “Dance with me”, padashje Luana zbuloi largësinë e saj me Krenarin.

Roberti Iu përgjigj pyetjes së Luanës duke thënë se vetëm në fundjavë shkon tek familja. Ndërsa Luana ia ktheu: “ E di ta besoj, ta qaj hallin”.

Pas