InstaBIZ

Njihuni me binjaket që do sfidojnë njëra-tjetrën në spektaklin e bukurisëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:40 - 02/05/16 |
b.f

Egzona dhe Egzontina Jaha jetojnë në Koppigen, në Zvicër.20 vjeçaret do tw marrin pjesë në spektaklin e më të bukurës së Bernit dhe shpresojnë që njëra nga ato të arrijë të marrë kurorën. Finalja e “Miss Bern 2016” do të mbahet me 26 maj./Telegrafi

egzona-alaj-540x389

egzonita-alaj-a-540x389

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas