InstaBIZ

Gruaja e Koço Kokëdhimës, krenare për vajzën e sajBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 02/05/16 |
b.f

Stilistja Bora Kokëdhima ka qenë duke punuar deri në orët e para të mëngjesit, për veshjen e Eneda Tarifës në Eurosong dhe këtë e dokementuar në rrjetet sociale.

Bora ka postuar një video në rrjetet sociale dhe komenti i parë i ka ardhur pikërisht nga nëna e saj, Brixhida Kokëdhima, ku shprehet shumë krenare për të bijën.

foto

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/savagebokoko/videos/1194739377225371/” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas