-Jetë dhe Stil

Facebook krijon aplikacion të ri, për këtë arsye…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:08 - 02/05/16 |
b.f

Një aplikacion i ri është duke u krijuar nga Facebook-u, i cili pritet të rivalizojë aplikaconin Snapchat.

Aplikacioni i ri është duke u krijuar nga një ekip në Londër. ‘The Wall Street Journal’ raporton se aplikacioni do të jetë një kamerë, me të cilin përdoruesit do të jenë në gjendje që të shpërndajnë fotografi dhe video.

Kjo lëvizje vjen pasi Facebook është duke parë se Snapchat po pëlqehet gjithnjë e më shumë nga të rinjtë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas