Aktualitet

Detajet/ Vrasja në Bllok, viktima me armë në çantëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 02/05/16 |
b.f

Të tjera detaje dalin në dritë një ditë pas vrasjes në Bllok. Burime nga policia thonë se viktimës i është gjetur një armë në çantë. Ai ka qenë me disa persona të tjerë në tavolinë kur është qëlluar me armë. Autori ka hyrë me nxitim dhe sapo është afruar tavolinës ku ka qenë ulur Çiço me 3 persona tjerë, ka qëlluar 2 herë ne drejtim të Çiçës.

Elton Çiça dërgohet në spital nga personat që ishin prezentë. 35 vjeçari Çiça nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ndërron jetë në spital.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas