InstaBIZ

Foto/ Deputetet shqiptare sjellin “pranverën”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:22 - 02/05/16 |
b.f

Ato janë gjithnjë të kuruara dhe në formë. Deputetet e Parlamentit shqiptar duket se duan të sjellin pranverën edhe në këtë kohë të zymtë ku rreshjet e shiut kanë pushtuar vendin. Shohim disa prej tyre të veshura në mënyrë pranverore dhe mjaft shik jo vetëm në dyert e Parlamentit por edhe jashtë tij.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas