-Jetë dhe Stil

Video/ Dasma Çeçene, një paradë me Rolls RoyceBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:24 - 02/05/16 |
b.f

Jo! Ky nuk është klubi makinave Rolls Royce në paradën e tyre, eshte thjesht një dasëm Çeçene.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas