Life Style

Njihuni me 23-vjeçaren që i dhuroi të dashurit kërthizën e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:03 - 26/10/18 |
el ida

Një vajzë 23-vjeçare hoqi kërthizën e saj dhe ia dha ish-të dashurit të saj si një dhuratë. Paulina Casillas Landeros, nga Jalisco, Meksikë, iu është nënshtruar operacioneve të shumta në modifikimin e trupit si përshembull ndarja e gjuhës. Ajo më vonë vendosi të heqë kërthizën. Dhe ja dha atë dhuratë të dashurit të saj Daniel Ramirez, në vitin 2015.

Por 3 vjet pas heqjes së kërthizës ajo thotë se vazhdimisht pendohet për vendimin duke e përshkruar atë si të”pamatur” dhe “impulsiv”.

Paulina tha se dëshironte ti jepte një pjesë të trupit të saj Danielit, si shenjë dashurie.

Ajo tha: “Unë kam qenë shumë e dashuruar me të dashurin tim, ai më ka përkrahur nëpër shumë kohë të vështira dhe ai është një nga njerëzit më me ndikim në jetën time. Ishte diçka që unë bëra në nxitim e sipër, ishim të rinj dhe budallenj, por kështu e ndjeva. E kam vënë në një qese të vogël së bashku me një shënim që thotë ‘Të dua’, ishte shumë emocionuese. Ai e ka mbajtur atë dhe ai do ta mbajë atë përgjithmonë, sepse ai e di kuptimin prapa tij. Tani jemi miq të mirë, por gjithmonë do ta duam njëri-tjetrin”

Pas