Aktualitet

Një ditë pas Shën Valentinit, ndahet Grida Duma


               Publikuar në : 21:10 - 15/03/19 |
xhu lia

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është divorcuar zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Ilir Shqina.

Vendimi është marrë nga Gjykata e Tiranës më 15 shkurt të këtij viti. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ka që bërë kërkesën për t’u ndarë nga bashkëshorti i saj.

Duma dhe Ilir Shqina kanë qenë të martuar për disa vite me radhë dhe kanë së bashku një djalë. Z.Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe kështu ka ndodhur edhe njohja e tyre.

Gjithashtu ai ka qenë diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni./Xh.K/Opinion.al/

 

Pas