InstaBIZ

Clooney mbron Meghan Markle: Do të jetojë jetën e saj


               Publikuar në : 21:40 - 15/03/19 |
xhu lia

Aktori i njohur hollivudian George Clooney e ka treguar gjithnjë se ka një marrëdhënie shumë të afërt miqësore me çiftin mbretëror Princ Harry dhe Meghan Markle. Ai së bashku me bashkëshorten Amal ishin të ftuar në dasmës e tyre, ndërkohë që kjo e fundit edhe tek ‘babyshower’ privat i organizuar për Meghan në New York.

Aktori ka qenë i ftuar në emisionin “Friday’s Goodmorning Britain” dhe është shprehur se për të nuk bën sens se përse mediat duhet të bëjnë lajm çdo gjë që ka lidhje me Meghan.

“Mendoj se është pak e padrejtë ndonjëherë. E kam parë se si shtypi mund të kushtojë vëmendje edhe për gjëra qesharake. Unë mendoj se është e pavend duke qenë se ajo do vetëm të jetojë jetën e saj”, – ka thënë aktori i njohur. Më pas ai ka shtuar se dukesha është një person shumë i mirë, e sjellshme dhe shumë e zgjuar./Xh.K/Opinion.al/

 

 

 

Pas