Etiketë: divorc

Reagimi i parë i Adele pas divorcit

Reagimi i parë i Adele pas divorcit

Rreth dy javë më parë u publikua në media divorci mes këngëtares britanike Adele dhe bashkëshortit të saj Simon Konecki. Për herë të parë pas publikimit të këtij lajmi Adele ...

Faqe 1 nga 4 1 2 4