InstaBIZ

Këngëtarja Alma Bektashi i jep fund martesës 25-vjeçare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:03 - 26/06/21 |
Opi Nion

Këngëtarja Alma Bektashi është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare. Teksa prej kohësh vetë këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj larg larg syrit të mendiave dhe publikut, tashmë ajo është rikthyer në vëmendjen.

Martesa e saj ka qenë dikur mjaft e komentuar për faktin se bashkëshorti i saj, Sokol Stafa, vendosi që të linte vendlindjen e tij Tiranën, për të jetuar në Prishtinë.

Mirëpo, duket se çifti i kanë dhënë fund martesës së tyre 25-vjeçare. Lajmi është i konfirmuar nga Panorama.

Ndërkohë në profilin e “Instagram”-it të Almës, vihet re se ajo nuk ka më asnjë fotografi me bashkëshortin. Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, një vajze të quajtur Anisa dhe djalit më të vogël Orest.

Pas