Kryesore

Nis numërimi i votave për shkarkimin si kryetar/Basha mbledh kryesinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:10 - 11/12/21 |
Opi Nion

Ndërsa në stadiumin “Air Albania” ka nisur numërimi i votave për shkarkimin e Lulzim Bashës, ky i fundit do të mbledh kryesinë e PD në orën 18.00.

Mësohet se në “Air Albania” ka përfunduar votimi i delegatëve te Kuvendi, ku kanë votuar për të shkarkuar kryetarin Lulzim Basha. Ndërsa ka nisur numërimi i votave dhe pritet të dali edhe rezultati përfundimtar në vijim.

Pritet të shihet nëse Basha do e ketë mbledhur kryesinë para përfundimit të numërimit të votave./Opinion.al

Pas