Aktualitet

Këlliçi thirrje Ramës: Largo blindat nga selia, PD është e demokratëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:38 - 11/12/21 |
Opi Nion

Nga stadiumi “Air Albania” ku po zhvillohet Kuvendi i jashtëzakonshëm i PD, Belind Këlliçi i ka bërë thirrje Kryeministrit Rama të largojë mjetet e policisë nga selia e Partisë Demokratike.

“Nuk ka nevojë të mbrohet selia e PD, mjaftojnë dy rojet, Papi dhe Iliri. PD është e demokratëve dhe t’i lënë provokomet se nuk i shërbejnë kërkujt”, tha Këlliçi.

Kryetari i PD Lulzim Basha ndodhet në selinë e Partisë, në një kohë kur kuvendi ka hedhur në votim dhe po numëron votat për shkarkimin e tij./Opinion.al

Pas