Kryesore

Foto/Kjo do të jetë vula e re e Partisë Demokratike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:48 - 11/12/21 |
Opi Nion

Gjatë Kuvendit të mbledhur nga ish-kryeministri Sali Berisha, në stadiumin “Air Albania”, u tha se logot dhe simbolet e Partisë Demokratike do të ndryshojnë.

Madje në fjalën e tij, Oerd Bylykbashi tha se nga nesër vula që ka kreu Basha nuk do të ketë asnjë vlerë.

Më poshtë mund të shihni edhe logon e re, të cilën Berisha duket se ka vendosur ta rikthejë.

Logot dhe simbole janë shumë të rëndësishme. Me këtë statut ndryshon log, vula e kryetarit të PD, vula që ka kryetari deri sot nuk do të ketë vlerë nesër”-tha Bylykbashi./Opinion.al

Vula e re, e vendosur në Kuvendin e Berishës
Vula aktuale e Partisë Demokratike

Pas