Kryesore

Negociata me LSI? Berisha: Kam gjetur mekanizmin për të fituar më 6 marsBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:51 - 27/01/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur para gazetarëve teksa po futej në sallën e Kuvendit. Ai u pyet për zgjedhjet e 6 marsit dhe nëse do të kishte një bashkëpunim me LSI.

Berisha tha se negociatat janë në vazhdim dhe se do t’i fitojë zgjedhjet e pjesshme lokale me 6 mars.

“Kam gjet mekanizimin si do i fitojmë zgjedhje të 6 marsit dhe shoh grind optimizimit në fitore. Do bëhet gjithçka. Negociatat janë në vazhdim. Do i fitojmë këto zgjedhje. Ndeshet qytetaria me kleptokracinë. Do fitojmë”-tha Berisha.

Pas