Kronikë

Në gjendje të dehur, 30-vjeçari hidhet nga kati i dytë i banesës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:03 - 31/12/21 |
Opi Nion

Një 30-vjeçar është hedhur nga kati i dytë i banesës së tij në Kamzë, në gjendje të dehur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:50 në rrugën “Adriatik”, ndërsa i riu ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 31.12.2021, rreth orës 20:50, në Kamzë, në rrugën “Adriatik”, duke qenë në gjendje të dehur, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës ku banon, shtetasi E. L., 30 vjeç, i cili për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas