Aktualitet

Video/ Nis koncerti në shesh për të pritur momentin e ndërrimit të viteve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:14 - 31/12/21 |
Opi Nion

Ka nisur në sheshin “Skënderbej” koncerti që do të shoqërojë ndërrimin e viteve në kryeqytet. Atmosfera është e ndezur nga qytetarët që kanë mbushur sheshin, ku performojnë këngëtarët Alban Skënderaj dhe Elvana Gjata. Në momentin e ndërrimit në të viteve me ta do të jetë edhe kryebashkiaku Veliaj, ashtu sikurse ka njoftuar.

Ky ndërrim vitesh në Tiranë festohet pa orë policore, sipas një vendimi të autoriteteve./Opinion.al

Pas