Aktualitet

Ndotja e bregdetit, Koka na gjeti të papërgatitur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:57 - 07/11/15 |
root

Ministri i Mjedisit Lefter Koka, ka folur për ndotjen e bregdetit të Durrësit. Ai ka thënë se kjo gjë i ka gjetur në gjumë dhe të papërgatitur strukturat përgjegjëse.

Sipas tij përgjegjësit duhet të dalin deri të hënën, duke shtuar se, se do ti propozojë në të njëjtën kohë Kryeministrit Rama të marrë masa për këtë situatë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas