Aktualitet

Ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë, zonat dhe oraret


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:15 - 18/09/19 |
Al Do

OSSHE ka lajmëruar ndërprerje të energjisë elektrike, në zonat dhe oraret janë si më poshtë:

19 shtator

09:00-13:00 Krrabë, Pashkashesh, Mushqeta, 09:00-15:00 Rruga e Elbasanit pranë ish-Trikotazhit pjesërisht

20 shtator

09:00-15:00 Fillimi i Rrugës së Dibrës pjesërisht afër 9-Katsheve, 12:00-15:00 Rruga “Reshit Çollaku” pjesërisht pranë Postës Qendrore

21 shtator

09:00 – 15:00 Rruga “Edit Durham” pjesërisht /Opinion.al

Pas