-Jetë dhe Stil

Moti, ja si do të jenë temperaturat në ditët në vijim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 02/12/15 |
root

Muaji dhjetor ka hyr me diell dhe i tillë do të jetë edhe në ditët në vijim. Temperaturat do të vazhdojnë të rriten dhe do të jenë të larta dhe moti do të jetë i kthjellët. Temperaturat maksimale do të shkojnë deri në 17 gradë celcius, ndërsa ato të ulëta do të arrijnë në 4 gradë celcius.

moti

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas