-Jetë dhe Stil

Mos e parkoni makinën afër detit sepse…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:50 - 08/09/15 |
root

Pakujdesia e këtij shoferi ka bërë që kjo makinë Audi A6 të përfundojë në det. Shoferi e kishte parkuar mjetin në afërsi të bregut dhe “nëna” natyrë nuk është treguar aspak e kursyer, por e ka marrë me vete. Phil Ravenshear qytetari i cili e ka filmuar këtë moment ka thënë se, ishte një ngjarje fantastike nga ato të cilat nuk i sheh shpesh në jetë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas