InstaBIZ

Morena Taraku nudo në RoterdamBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:05 - 08/09/15 |
root

Miss Kosova Morana Taraku vazhdon të na habisë me fotot provokuese nga Roterdami. Këtë herë ka realizuar një set fotografik, ku shfaqet nudo në krevat. Fotoja bardh e zi është tejet e nxehtë dhe sensuale, ashtu siç është në fakt edhe vet këngëtarja dhe modelja, Taraku.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas