-Jetë dhe Stil

Si ta kombinojmë ngjyrën jeshile për në punë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:21 - 08/09/15 |
root

Ngjyra jeshile është një tendencë e vjeshtë/dimër 2015. Në çdo revistë mode është e pamundur mos të shohësh veshje me këtë ngjyrë tipike vjeshtore. Një veshje totatilisht me këtë ngjyrë mund ta kombinoni me këpucë të zeza dhe me një çantë po me ketë ngjyrë. Ndërsa nëse keni një xhaketë me material leshi, xhinset do të ishin zgjedhja ideale për të kombinuar bukur këtë xhaketë jeshile. Aksesorët i shkojnë shumë ngjyrës jeshile, janë ato “gold” apo ngjyrë argjendi.

Wool mix jumper, £45, and skirt, £45, marksand spencer.com Embellished courts, £115, and bracelet, £19, dune london.com Day Birger pouch, £20, johnlewis.com

Wool blend jacket, £189, hobbs.co.uk Jeans, £145, saltspin.com Flats, £89, mintvelvet.co.uk Bag, £15.99, zara.com Gold watch, £55, daisy-dixon.com

Lace dress, £199, coast-stores.com High-heel sandals, £65, office.co.uk Clutch, £55, Dune at johnlewis.com Earrings, £7, accessorize.com

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas