InstaBIZ

Moderatorja shqiptare shfaqet në kopertinën e revistës ndërkombëtare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:36 - 18/10/18 |
el ida

Ajo është padiskutim një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Prej vitesh e kemi parë duke moderuar emisione të ndryshme. Së fundmi ajo ka qenë shumë e angazhuar me fushatën e saj “Ti je një luledielli”.

Puna e saj e palodhshme i është shpërblyer dhe Albana është bërë pjesë e kopertinës së një reviste ndërkombëtare “Global Woman”. Në revistën e titulluar “Gratë me vetëbesim mund të ndryshojnë botën” moderatorja e njohur mesa duket ka treguar gjithë eksperiencën dhe punën e saj për të ndihmuar fëmijët me probleme shëndetësore.

“Duke punuar me pasion, zemër dhe duke u lutur ne mund të ndryshojmë botën, duke filluar nga familja, miqtë, komuniteti apo vendi jonë, hap pas hapi”- shkruan Albana në foton e kopertinës të postuar në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

Thank you Global Woman Magazine ?? Faleminderit! @globalwoman_co Special thanks to a beautiful,strong woman #proudofher @mirelasula_globalwoman They decided with her bord to have me in this worldwide ? cover magazine. It’s so amazing ? Yes …by working hard with heart and passion and prayer we can change the world, starting from our world-family ,friends ,community our country and neighbours step by step ! Thank you #shining @lindaprendii & her team @fatima.gorezi @doriancipi design. Thank you my dear friend @endritmertiri I’m amazed by your art, great artist. @makeupbysuela You are the super 1ne ! @miranda_dupi Imagine Curator #thebest Miranda ka nje shprehje “e kalaaaaa “?? kjo ishte pra ??

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Pas