InstaBIZ

Moderatorja shqiptare i dhuron të dashurit 1 motoçikletë, ja si e priti ai


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:30 - 25/10/18 |
el ida

Alfio Rrotani dhe e dashura e tij, Fatma Methasani, e bënë publike lidhjen e tyre vetëm pak ditë më parë. Thuhet se çifti u njoh në ambjetet e televizionit INtv, aty ku Fatma punon prej vitesh.

Fatma kishte përgatitur një surprizë për Alfion. Ajo i dhuroi atij një motoçikletë, dhe e shoqëroi foton me diçiturën “Fëmijë të lumtur,”.

Alfio gjithashtu e postoi dhuratën në Instagram. “S’kam faj unë që të thërras drita e syve të mi! Të dua!!!”, shkroi ai krahas fotos. /Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

skam faj un qe te thrras “drita e syve t’mi” i love you!!!!❤️ @fatma_methasani

A post shared by ALFIO (@alfio_rrotani) on


 

Pas