Life Style

Meghani nuse moskokëçarëse, ja si thyen protokollin, ç’mendon mbretëresha?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:45 - 25/10/18 |
el ida

Nuk vonoi shumë që Meghan Markle ta shkelte sërish protokollin mbretëror.

37 vjecarja është aktualisht në turneun e parë zyrtar jashtë kufijve bashkë me të shoqin, princin Harry me të cilin, morën pjesë së fundi në disa angazhime ne ishullin Fraser.

Meghani, në muajin e katërt të shtatzanisë, u shfaq tejet e clirët dhe e dashur me banorët e zonës. Deri këtu, s`ka asgjë të keqe. Por problemi nis tek fustani i saj me rripa, krijim i firmës amerikane Reformation, i cili i ekspozonte krejtësisht shpatullat por kishte edhe një të carë të thellë që i tregonte këmbën deri lart.

Me këtë të fundit, Meghani ka shkelur cdo rregull të mundshëm prokolli. Me siguri kjo nuk i ka pëlqyer aspak mbretëreshës.

Fustani 218 dollarësh sakaq është shitur me ritme marramendëse që kur u shfaq Dukesha e Sussex-it me të.

 

Pas