InstaBIZ

Modelja tregon mesazhet me Ronaldon: Nëse shënoj, do të kafshoj


               Publikuar në : 20:59 - 15/03/19 |
xhu lia

Nuk është hera e parë që futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo lakohet për histori me modele të ndryshme.

Këtë herë ka qenë  bukuroshja venezueliane Alexandra Mendez, e cila  ka zbuluar në një emision televiziv mesazhet e dërguara nga futbollisti, kur ende ishte pjesë e skuadrës së Real Madridit.

Sipas modeles dhe mesazheve që tregoi, futbollisti i ka kërkuar që nëse do të shënonte një gol si shpërblim të mund të ‘kafshonte të pasmet e saj’.

Gjithashtu ajo është shprehur se njohja e tyre nisi në Instagram dhe më pas ajo i ka dhënë numrin e telefonit ku më pas kanë vijuar komunikimin.

Modelja seksi tregoi edhe disa nga fotot ‘selfie’ që Ronaldo i dërgonte, por theksoi se mes tyre nuk kishte ndodhur asgjë edhe pse ishin takuar.

Ajo tha se ky flirt ka ndodhur përpara se futbollisti të njihej me partneren e tij aktuale Georgina Rodriguez, madje verën ku ata kanë folur me njëri-tjetrin ai më pas është njohur me të dashurën  etij aktuale./Xh.K/Opinion.al/

Pas