Aktualitet

Meta-të rinjve: Jeni fuqia për të shembur diktaturën e kalbur nga perversitetiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:13 - 25/08/22 |
Opi Nion

Një mesazh iu ka drejtuar këtë të mërkurë kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, të rinjve. Përmes një postimi në “Facebook” teksa publikon video nga kampi veror i Partisë së Lirisë në Jalë, Meta shkruan se  të rinjtë janë fuqia më e madhe për të çuar përpara demokracinë dhe për të rrëzuar diktaturën.

“Të rinjtë janë fuqia më e madhe për të çuar demokracinë përpara. Janë fuqia më e madhe për ta shembur këtë diktaturë të kalbur nga korrupsioni dhe perversiteti”, shkruan Meta.

 

Pas