Aktualitet

Meta shfaqet buzë detit, pasdite me pulëbardha dhe poezi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 28/08/21 |
Opi Nion

Me sa duket fundjavën Presidenti Ilir Meta e ka shfrytëzuar për tu relaksuar buzë detit.

Në një foto të postuar në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit shfaqet buzë bregdetit të Durrësit, i buzëqeshur. Një poezi dhe kjo pasdite me pulëbardha buzë Adriatikut, thotë ai.

Krahas fotos Meta shkruan: “Çdo orë në natyrë ka poezinë e saj. Një poezi dhe kjo pasdite me pulëbardha buzë Adriatikut. Ju uroj të gjithëve një mbrëmje relaksuese”./Opinion.al

Pas