Aktualitet

Aksident në Lungomare, makina godet motorin dhe e nxjerr jashtë rruge


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:38 - 28/08/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është shënuar të shtunën në darkë në zonën e Lungomares në Vlorë.

Një makinë ka përplasur një motor, duke e nxjerrë jashtë rruge.

Drejtuesi i motorit është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës, ndërsa ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Pas