Kronikë

VIDEO/Me shpejtësi, makina fluturon në ajër, aksidenti ku vdiq 38-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:25 - 28/08/21 |
Opi Nion

Këto janë pamjet e aksidentit tragjik që u regjistrua pasditen e sotme në Lezhë, ku ndërroi  jetë Paulin Gjomarkajt 38 vjeç, ndërsa pasagjeri që ishte duke udhëtuar me të në makinën tip “Ford” mbeti i plagosur.

Në pamjet e kamerave të sigurisë duket momenti kur 38-vjeçari futet në parakalim me shpejtësi tepër të lartë, por më pas humbet kontrollin e makinës duke u përplasur me bordurën anësore dhe makina që ai drejton fluturon në ajër për disa metra.

Si pasojë e plagëve të marra Gjomarkaj ndërroi jëtë në vendngjarje./Opinion.al

 

Pas